ART / Lithographs / Litographs in colors 9489675
nr 948 9675
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
2 pcs. Berndt Wennström (b. 1945), numrerade och signerade, subject: 29x37 + 36x21,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Berndt Wennström (f. 1945), numrerade och signerade, motivet: 29x37 + 36x21
Berndt Wennström, born 1945 in Stockholm, Swedish painter and graphic artist.
SEK 300
Monday Mars 16 2015
at 19:25:21
100 kr
250 kr
Berndt Wennström
Read more about Berndt Wennström